PDF Yazdır e-Posta

İDEAL PANO ELEKTRİK ŞİRKET İLKELERİMİZ


Yenilikçilik

Sektörümüzün yönlendiricisi ve teknolojik öncüsüyüz. Her zaman Pano ve Elektrik Sistemleri  Sektöründe mükemmel  çözümler sunmaktayız. Gelecekte de teknolojik gelişmelerde belirleyici olmak istemekteyiz.

Yüksek Kalite

En yüksek kalitede ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Şirketin her alanında mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz. Her zaman “Hiçbir şey düzeltilemeyecek kadar iyi olamaz.” Parolasıyla hareket etmekteyiz.

Komple Çözüm Programı

Her ihtiyaca ve talebe uygun komple bir Çözüm sunmakta ve  hizmet desteğinde bulunmaktayız. Hizmetlerimiz güvenilir ve Sağlamdır, enerji tasarrufu sağlarlar, çevreci ve özel bir dizayna sahiptirler.

Verimlilik

Şirket yapımız gereği, kısa proses adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz. Böylece maliyetlerimizi olabildiğince düşük tutarak, müşterilerimize mükemmel bir fiyat – performans oranı yansıtmaktayız.

Sürdürülebilirlik

Toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyoruz

 

Güvenilirlik

Güvenilir bir partneriz. Ürünlerimiz uzun ömürlüdür. İşletmemiz sahip olduğu güçlü müşteri ilişkileriyle profesyonel destek vermekte ve güvenilir bir dağıtım ağı sağlamaktadır.